Skip to main content
  • O BANKU

O Banku

Witamy na stronie internetowej Nadsańskiego Banku Spółdzielczego – SANBanku.

Jesteśmy uniwersalnym Bankiem z ponad 97-letnią tradycją oferującym szeroką gamę nowoczesnych produktów i usług bankowych zarówno do Klientów indywidualnych, jak i Firm. Naszym atutem jest elastyczna oferta, indywidualne podejście oraz szybkie decyzje kredytowe.

Dokładamy wszelkich starań, aby marka Nadsańskiego Banku Spółdzielczego kojarzyła się z tym co dla Nas wszystkich jest ważne –  polską tradycją i kapitałem, bezpieczeństwem oraz wzajemnym zrozumieniem i szacunkiem.

Zapraszamy do współpracy!

O Nas

Jesteśmy uniwersalną i nowoczesną instytucją finansową z tradycjami sięgającymi 1927 roku, opartą na wyłącznie polskim kapitale. Obecnie jesteśmy największym bankiem spółdzielczym działającym na terenie Podkarpacia. Posiadamy 16 placówek, w tym Oddziały w Stalowej Woli, Bojanowie, Ulanowie, Nowej Sarzynie, Jeżowem, Rzeszowie oraz Krakowie. 

Misją Nadsańskiego Banku Spółdzielczego jest świadczenie profesjonalnych i bezpiecznych usług bankowych oraz wspieranie rozwoju społeczności lokalnych poprzez budowę partnerskich relacji ze swoimi klientami i partnerami biznesowymi.

Wizją Nadsańskiego Banku Spółdzielczego jest bycie instytucją finansową nowoczesną, godną zaufania i prężnie rozwijającą się, będącą znaczącym dostawcą usług bankowych na terenie swojego działania.

Dla podkreślenia swojej misji, wizji oraz przyjętej strategia działania na lata 2019-2023 przyjęliśmy hasło „Jakość – Klient – Rentowność”.

Oferujemy szeroką gamą produktów depozytowych i kredytowych, umożliwiamy dostęp do bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej, karty bezstykowe, bezprowizyjne bankomaty oraz wpłatomaty. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, zatrudniając wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Współpracujemy z towarzystwami funduszy inwestycyjnych, dzięki czemu nasi klienci mogą realizować własną politykę inwestycyjną, a także z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie ubezpieczeń na życie oraz ubezpieczeń majątkowych.

Jesteśmy nowoczesną instytucją finansową, jednak w każdym aspekcie swojego działania nie zapominamy o korzeniach i tradycji. Swoją wiarygodność budujemy przede wszystkim na polskim kapitale i tożsamości z regionem w którym działamy. Na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci udowodniliśmy, że jesteśmy nie tylko sprawnie działającą instytucją finansową, pewną, godną zaufania i przyjazną dla swoich Klientów, ale także bardzo silnie zaangażowaną w życie społeczne. Wspieramy inicjatywy sektora publicznego, aktywnie uczestniczymy w rozwoju gospodarczym i społecznym mikroregionów i regionów, szczególnie traktujemy także sektor MSP oraz samorządy lokalne. Podejmujemy inicjatywy i działania mające na celu umacnianie więzi z tymi podmiotami oraz pobudzanie inicjatyw rozwojowych lokalnych środowisk. Od wielu lat angażujemy się również w rozwój sportu, kultury, prowadzimy edukację finansową, a także wspieramy akcje charytatywne i inicjatywy społeczne.

Działalność naszego Banku od wielu lat zyskuje uznanie nie tylko Klientów, ale również ekspertów. Znajduje to wyraz w przyznawanych nagrodach i wyróżnieniach, jak również licznych rankingach banków spółdzielczych oraz całego sektora bankowego w Polsce, odnoszących się nie tylko do wyników finansowych, oferty produktowej, czy jakości świadczonych usług, ale także do działalności społecznościowej.

Znajdziesz nas też tutaj