Skip to main content
 • 3D Secure

  3D Secure

  Nowy sposób płatności kartą w Internecie.

  Dzięki zabezpieczeniu 3D-Secure, zakupy w Internecie są bezpieczne jak nigdy dotąd!
  Mając dowolną kartę płatniczą wydaną przez Nadsański Bank Spółdzielczy możesz wygodnie i bezpiecznie płacić w Internecie na całym świecie!

  Zabezpieczenia 3D Secure, jest sposobem potwierdzania transakcji internetowych, polegającym na podaniu przez Posiadacza karty/Użytkownika karty Hasła 3D Secure (Visa – pod nazwą Verified by Visa; MasterCard – pod nazwą MasterCard SecureCode) otrzymanego na zdefiniowany w Banku numer telefonu komórkowego, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie transakcji dokonywanych w Internecie u akceptantów oferujących korzystanie z tego typu zabezpieczenia.

  Uwaga:
  Jeżeli sklep internetowy nie wdrożył usługi 3D-Secure, płatność będzie przebiegać tradycyjnie, czyli bez potwierdzenia kodem z SMS. Wystarczy podać dane karty wymagane przez sklep, tj. kod CVV2 (trzycyfrowy numer znajdujący się na odwrocie karty).

  Potwierdzanie każdej transakcji nie jest regułą – wszystko zależy od indywidualnego podejścia każdego sklepu.

  Aktywacja:
  W celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest zdefiniowanie w Banku aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonywanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym www.kartosfera.pl.

  Aby aktywowania zabezpieczenia 3D Secure należy:

  • wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl
  • zarejestrować się/lub zalogować

  – podając numer PESEL – dla rezydentów, a w przypadku nierezydentów należy się skontaktować z  pracownikiem Nadsańskiego Banku Spółdzielczego lub Infolinią Banku BPS S.A. w celu ustalenia indywidualnego numeru identyfikacyjnego;

  – wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

  Przydatne informacje

  Kartosfera

  Portal kartowy „Kartosfera” to system umożliwiający dostęp zarejestrowanemu Użytkownikowi portalu do wybranych usług i funkcjonalności dotyczących kart płatniczych za pomocą sieci Internet i przeglądarki internetowej. Aby zalogować się do portalu należy wejść na stronę internetową www.kartosfera.pl i zarejestrować się podając swój numer PESEL.

  NASTĘPNIE MOŻNA ZMIANIEĆ SPOSÓB LOGOWANIA – OPCJONALNIE NADAĆ WYBRANY PRZEZ SIEBIE LOGIN.

  • Za pośrednictwem portalu kartowego kartosfera.pl można:
   zmienić numeru telefonu wykorzystywany wyłącznie do obsługi portalu kartowego;
  • zmienić kod PIN posiadanych kart płatniczych;
  • zastrzec posiadane karty płatnicze;
  • aktywować zabezpieczenie 3D Secure;
  • aktywować posiadane karty płatnicze;
  • wyłączyć/ponownie włączyć funkcję płatności zbliżeniowych dla posiadanych kart płatniczych (o ile   karty posiadają funkcję zbliżeniową);zmienić limity transakcyjne posiadanych kart płatniczych;
  • przeglądać listę autoryzacji wykonywanych kartami kredytowymi;
  • przeglądać i pobierać miesięczne zestawienia transakcji dla kart kredytowych (wyciągi);
  • dokonać czasowej blokady/odblokować kartę płatniczą.
  Limity dla kart

  W celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji w Internecie, Posiadacz rachunku zobowiązany jest ustalić wysokość limitu transakcji internetowych dla wszystkich kart wydanych do rachunku bankowego za pośrednictwem Infolinii Banku BPS lub bezpośrednio w placówce Nadsańskiego Banku Spółdzielczego.

  Przypominamy, że maksymalny dzienny limit transakcji bezgotówkowych, w tym również dla transakcji internetowych wynosi 50 000 Pln.

  Posiadacz rachunku może zdefiniować dla każdej karty własne dzienne limity transakcyjne, niższe od limitów transakcyjnych określonych przez Bank.
  Może je w każdej chwili zmienić poprzez złożenie odrębnej dyspozycji w Banku,  jak również wyzerować wybrane limity transakcyjne, jeżeli nie będzie korzystał z danego typu transakcji lub ze względów bezpieczeństwa.

  ul. Okulickiego 56c
  37-450 Stalowa Wola
  woj: podkarpackie

  tel: +48 15 842 10 27
  fax +48 15 842 40 78
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  NIP: 865-00-12-762
  REGON: 000507621
  KRS: 0000077552
  KOD SWIFT: POLUPLPR


  • +48 15 871 01 99
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • +48 15 842 10 27
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Wybierz oddział
  • +48 15 871 01 72
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   Marcin Binduga

  • „Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera”.

   Portal Developera TPP

  Znajdziesz nas też tutaj