Oferty pracy

06-11-2023

Opiekun KLIENTA

MIEJSCE PRACY:

NADSAŃSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

ODDZIAŁ W KRAKOWIE

Zadania:

  • Realizacja czynności związanych ze sprzedażą produktów i usług Banku.
  • Pozyskiwanie nowych i budowanie długofalowych relacji z klientami.
  • Zachowanie wysokiej jakości obsługi klientów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne: finanse, bankowość)
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów kredytowych dedykowanych dla biznesu.
  • Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie  umowy o pracę
  • szansę kreowania nowoczesnej bankowości,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w Banku,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe, m.in.  Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie i opieka zdrowotna, pakiety sportowe, fundusz świadczeń socjalnych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko Doradca klienta, ogłoszonej 28.08.2024r., prowadzonej przez Nadsański Bank Spółdzielczy.

Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y
o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Znajdziesz nas też tutaj