• Aktualności
  • Oferty pracy - Główny Księgowy i Analityk kredytowy

Oferty pracy - Główny Księgowy i Analityk kredytowy

05-07-2024

Nadsański Bank Spółdzielczy poszukuje kandydata na stanowisko

Głównego Księgowego

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie ustawą o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • nadzór nad systemem finansowo-księgowym banku oraz systemem rozliczeń międzybankowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • tworzenie i nadzór nad polityką rachunkowości banku,
  • odpowiedzialność za całokształt procesów prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • współpraca z audytorami i innymi instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP, i inn.)

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ( ekonomia, rachunkowość, finanse, bankowość)
  • doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym (mile widziane na podobnym stanowisku),
  • dobra znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego, (preferowana znajomość rachunkowości banków).
  • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • odpowiedzialność, rzetelność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie  umowy o pracę,
  • system szkoleń i programów rozwojowych,
  • szansę kreowania nowoczesnej bankowości,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w Banku,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe, m.in.  Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie i opieka zdrowotna, pakiety sportowe, fundusz świadczeń socjalnych.

Kandydat winien złożyć oryginały lub poświadczone  odpisy następujących dokumentów:

  • list motywacyjny,
  • CV zawierające m.in. adres do korespondencji oraz telefon kontaktowy,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko Głównego Księgowego, ogłoszonej w dniu 05.07.2024r., prowadzonej przez Nadsański Bank Spółdzielczy.

Znajdziesz nas też tutaj