Skip to main content
 • Terminale POS za 0 zł

  Terminale POS za 0 zł

  W ramach „Programu Polska Bezgotówkowa” – oferujemy naszym Klientom specjalne warunki na Terminale POS

  Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju.

  Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych.

  Dzięki Programowi sklep lub punkt usługowy będzie mógł przez okres 12 miesięcy przyjmować płatności kartą bez ponoszenia kosztów.

  Dla uczestników Programu została przygotowana specjalna oferta promocyjna na okres po zakończeniu finansowania przez fundację.

  Bezpłatnie Klient otrzymuje nawet 3 Terminale na 1 numerze NIP. Możliwe jest posiadanie również 4 i więcej terminali, ale już ze standardową opłatą za czwarty i każdy kolejny terminal. Klient może zgłosić początkowo 1 terminal i zdecydować się na kolejne w późniejszym terminie a jedynym warunkiem jest ciągłe przyjmowanie płatności na poprzednio zakwalifikowany terminal.

  Okres, na który jest zawierana Umowa nie może być krótszy niż 12 miesięcy. Bezpłatne prowizje za dokonywane transakcje na terminalu utrzymywane będą do momentu przekroczenia obrotu na terminalu w wysokości 100 000 zł.

  Dzierżawa terminala za 0 zł utrzymywana jest bez względu na obrót.

  ul. Okulickiego 56c
  37-450 Stalowa Wola
  woj: podkarpackie

  tel: +48 15 842 10 27
  fax +48 15 842 40 78
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  NIP: 865-00-12-762
  REGON: 000507621
  KRS: 0000077552
  KOD SWIFT: POLUPLPR


  • +48 15 871 01 99
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • +48 15 842 10 27
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Wybierz oddział
  • +48 15 871 01 72
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   Marcin Binduga

  • „Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera”.

   Portal Developera TPP

  Znajdziesz nas też tutaj