Portal zakupowy Planet Plus

Zapraszamy do skorzystania z nowego narzędzia jakim jest Portal zakupowy Planet Plus, który pozwoli Państwu w prosty sposób oszczędzać dodatkowe środki podczas zakupów w Internecie.

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą  której można dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych, bez wychodzenia z domu i dodatkowo korzystać z szerokiej oferty zniżek i promocji. Z portalem Planet Plus współpracują takie sklepy jak RTV euro AGD, Tchibo, Answear, Zalando, MediaExpert, Saturn, Groupon, Douglas, Sephora, Lot, Agito i wiele innych znanych marek.

Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem portalu, Planet Plus gwarantuje zwrot gotówki na konto Nadsańskiego Banku Spółdzielczego*.

Cashback łączy się z promocjami i wyprzedażami, dzięki temu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej i cieszyć się zakupami każdego dnia.

Zobacz jak w prosty sposób można zyskać pieniądze na dalsze zakupy z Planet Plus!a

Aby skorzystać z oferty należy:

  • zalogować się na portalu Planet Plus
  • wybrać sklep
  • dokonać zakupu bezpośrednio na stronie sklepu, korzystając z promocji i rabatów
  • zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się automatycznie na Twoim koncie*

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne.

Zapraszamy do rejestracji na Portalu Planet Plus http://www.planetplus.pl

* Jednocześnie Nadsański Bank Spółdzielczy oświadcza, iż nie ponosi odpowiedzialności za realizację zobowiązań Planet Plus i IT Card z tytułu zapłaty gotówki na konto Klienta i realizowanej przez Planet Plus promocji.