• MasterCard „Płać kartą i wypłacaj”

  MasterCard „Płać kartą i wypłacaj”

  Teraz masz jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich pieniędzy. Płacąc kartą MasterCard® lub Maestro® za zakupy, możesz wypłacać do 500 zł w gotówce dzięki usłudze „Płać kartą i wypłacaj”.

  Wypłacaj gotówkę podczas codziennych zakupów, na przykład w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w sieci sklepów osiedlowych. Płacąc kartą, poinformuj sprzedawcę, że chcesz równocześnie wypłacić pieniądze – niezależnie od kwoty zakupów. Zawsze jest to jedna transakcja potwierdzana PIN-em, a na wysokość transakcji składają się wartość zakupu oraz kwota wypłaty. Sprawdź ze swoim bankiem, czy Twoja karta akceptowana jest w usłudze „Płać kartą i wypłacaj”

  Na czym polega usługa?

  Teraz masz jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich pieniędzy. Płacąc kartą Mastercard lub Maestro za zakupy, możesz wypłacać do 500 zł w gotówce dzięki usłudze „Płać kartą i wypłacaj”.

  Wypłacaj gotówkę podczas codziennych zakupów, na przykład w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w sieci sklepów osiedlowych. Płacąc kartą, poinformuj sprzedawcę, że chcesz równocześnie wypłacić pieniądze – niezależnie od kwoty zakupów. Zawsze jest to jedna transakcja potwierdzana PIN-em, a na jej wysokość składają się wartość zakupu oraz kwota wypłaty.

  Usługa obejmuje wszystkie karty debetowe oraz niektóre kredytowe, a jej koszt ustala Bank, który wydał kartę.

  Sprawdź w swoim Banku, czy Twoja karta akceptowana jest w usłudze „Płać kartą i wypłacaj”.

  Gdzie mogę skorzystać z usługi?

  Czytaj więcej: www.mastercard.pl

  ul. Okulickiego 56c
  37-450 Stalowa Wola
  woj: podkarpackie

  tel: +48 15 842 10 27
  fax +48 15 842 40 78
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  NIP: 865-00-12-762
  REGON: 000507621
  KRS: 0000077552
  KOD SWIFT: POLUPLPR


  • +48 15 871 01 99
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • +48 15 842 10 27
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Wybierz oddział
  • +48 15 871 01 72
   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   Marcin Binduga

  • „Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera”.

   Portal Developera TPP

  Znajdziesz nas też tutaj