MasterCard „Płać kartą i wypłacaj”

Teraz masz jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich pieniędzy. Płacąc kartą MasterCard® lub Maestro® za zakupy, możesz wypłacać do 500 zł w gotówce dzięki usłudze „Płać kartą i wypłacaj”.

Wypłacaj gotówkę podczas codziennych zakupów, na przykład w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w sieci sklepów osiedlowych. Płacąc kartą, poinformuj sprzedawcę, że chcesz równocześnie wypłacić pieniądze – niezależnie od kwoty zakupów. Zawsze jest to jedna transakcja potwierdzana PIN-em, a na wysokość transakcji składają się wartość zakupu oraz kwota wypłaty. Sprawdź ze swoim bankiem, czy Twoja karta akceptowana jest w usłudze „Płać kartą i wypłacaj”

Na czym polega usługa?

Teraz masz jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich pieniędzy. Płacąc kartą Mastercard lub Maestro za zakupy, możesz wypłacać do 500 zł w gotówce dzięki usłudze „Płać kartą i wypłacaj”.

Wypłacaj gotówkę podczas codziennych zakupów, na przykład w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w sieci sklepów osiedlowych. Płacąc kartą, poinformuj sprzedawcę, że chcesz równocześnie wypłacić pieniądze – niezależnie od kwoty zakupów. Zawsze jest to jedna transakcja potwierdzana PIN-em, a na jej wysokość składają się wartość zakupu oraz kwota wypłaty.

Usługa obejmuje wszystkie karty debetowe oraz niektóre kredytowe, a jej koszt ustala Bank, który wydał kartę.

Sprawdź w swoim Banku, czy Twoja karta akceptowana jest w usłudze „Płać kartą i wypłacaj”.

Gdzie mogę skorzystać z usługi?

Czytaj więcej: www.mastercard.pl