Skip to main content
  • Aktualności
  • Płać swoją nową kartą i odbierz do 300 zł na zakupy

Płać swoją nową kartą i odbierz do 300 zł na zakupy

16-02-2023

Z naszym bankiem stać Cię na więcej! Załóż konto w naszym Banku z kartą Mastercard®. Płać nią i odbierz e-vouchery do sklepów RTV Euro AGD o wartości nawet do 300 zł.

Jak odbierzesz 300 zł na zakupy w 

 agd
Płać kartą dalej i odbieraj punkty, które możesz zamieniać na wybrane przez ciebie nagrody w programie Bezcenne® Chwile.

Jak dołączysz do promocji? 


Założyłeś nowe konto po sąsiedzku i otrzymałeś już swoją nową kartę Mastercard®? To super! Teraz zapraszamy Cię na stronę www.bezcennechwile.pl, gdzie będziesz mógł zgłosić swoja nową kartę do promocji i odebrać nawet 300 złotych bonusu! Pamiętaj, żeby zarejestrować swoja nową kartę na stronie www.bezcennechwile.pl nie później niż w ciągu 3 dni od założenia konta!
 
karta
 
Promocja trwa do 20.06.2023 r. lub do wyczerpania puli nagród i obowiązuje w wybranych Bankach z Grupy BPS. Płać kartą na łączną kwotę min. 100 zł w co najmniej jednym z trzech 30-dniowych okresów, aby odebrać e-voucher o wartości 100 zł. Maksymalnie możesz odebrać e-vouchery na łączną kwotę 300 zł. Nagrody wydawane są w postaci punktów, które można wymienić na Nagrody przypisane dla wartości zdobytych punktów w katalogu Nagród (w tym na e-vouchery) w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Szczegóły w regulaminie na stronie mojbank.pl/konto. Organizatorem promocji jest Mastercard Europe S.A.
 
 
Plakat promocja mastercard
Znajdziesz nas też tutaj