Nieruchomości

Ogłoszenie o I licytacji nieruchomości – przedmiotem jest nieruchomość zabudowana położona w miejscowości Zarzecze.

Szczegóły

W dniu 05.12.2018 r. o godzinie 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Nisku I Wydział Cywilny, mającego siedzibę 37-400 Nisko, ul. 3 Maja 32, w Sali nr 17, odbędzie się pierwsza licytacja, której przedmiotem jest nieruchomość składająca się z działki o nr ew. 936/3 o pow. 0,0632 ha, położonej: 37-400 Nisko Zarzecze, zabudowanej budynkiem mieszkalnym piętrowym, podpiwniczonym, ze strychem, o powierzchni zabudowy: 216,7 m2  z powierzchnią użytkową: 115,15 m2, w zabudowie bliźniaczej dla której Sąd Rejonowy w Nisku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze TB1N/00042270/5.

Kształt nieruchomości jest zbliżony do prostokąta. Nieruchomość uzbrojona jest w instalację wodną, elektryczną oraz gazową, a także szambo. Działka jest zagospodarowana i częściowo ogrodzona. Kondygnacja piwniczna obejmuje garaż oraz pomieszczenia gospodarcze.

Pliki do pobrania
Zdjęcia

Ogłoszenie o I licytacji nieruchomości – przedmiotem jest nieruchomość niezabudowana położona w miejscowości Żyraków.

Szczegóły

W dniu 26.11.2018 r. o godzinie 12:00 w Sądzie Rejonowym w Dębicy, sala nr 27 odbędzie się pierwsza licytacja, której przedmiotem jest nieruchomość niezabudowana oznaczona jako działka nr ewid. 1442/23 o pow. 1758 m2 położona w miejscowości Żyraków, która posiada urządzoną księgę wieczystą prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Dębicy Wydział Ksiąg Wieczystych pod nr KW RZ1D/00070483/7.

Pliki do pobrania
Zdjęcia

Ogłoszenie o II licytacji nieruchomości – zabudowy gospodarczo produkcyjnej oraz domu mieszkalnego położonej w miejscowości Raniżów

Szczegóły

Przedmiotem powyższej licytacji jest nieruchomość w skład której wchodzi: – działka ewidencyjna nr 1689 zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 183,5m², budynkiem produkcyjnym nie podpiwniczonym z poddaszem użytkowym o pow. 442,3m², budynkiem magazynowym o pow. 352m², budyniem gospodarczym usytuowanym pomiędzy budynkiem produkcyjnym a mieszkalnym o pow. 40m².

Pliki do pobrania
Zdjęcia

Ogłoszenie o I licytacji nieruchomości  gruntowej budowlanej położonej w Sandomierzu

Szczegóły

Działka w kształcie wydłużonym zabudowana jest murowanym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz murowanym budynkiem gospodarczym o powierzchni 0,2150 ha.

Pliki do pobrania
Zdjęcia

Atrakcyjna oferta sprzedaży Zakładu Produkcji Listew Ozdobnych WER-RAMA.

Szczegóły

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowo-produkcyjnym z częścią socjalną, budynkiem produkcyjno-administracyjnym oraz budynkiem biurowym, położona w miejscowości Stale, gmina Grębów, powiat tarnobrzeski

Pliki do pobrania
Zdjęcia

Atrakcyjna oferta sprzedaży MARKETU BUDOWLANEGO “Paliński” w Sandomierzu

Szczegóły

Nieruchomość gruntowa zabudowana w skład której wchodzi budynek mieszkalny połączony z budynkiem o charakterze usługowo-handlowo-magazynowym pow. 6 400 m2
Nieruchomość położona jest w obrębie Sandomierz – Mokoszyn przy ul. Lubelskiej, ok. 2,5 km na północ od Starego Miasta, w bardzo korzystnym miejscu, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr DW nr 777, przy trasie głównej Kraków-Lublin.

Pliki do pobrania
Zdjęcia

Oferta sprzedaży nieruchomości – Mieszkowo (gmina Piaseczno)

Szczegóły

Oferta sprzedaży nieruchomości – Mieszkowo (gmina Piaseczno)

Pliki do pobrania
Zdjęcia