Nieruchomości

Ogłoszenie o I licytacji nieruchomości  gruntowej budowlanej położonej w Sandomierzu

Szczegóły

Działka w kształcie wydłużonym zabudowana jest murowanym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz murowanym budynkiem gospodarczym o powierzchni 0,2150 ha.

Pliki do pobrania
Zdjęcia

Ogłoszenie o I licytacji nieruchomości  – domu mieszkalnego położonego w Stalowej Woli

Szczegóły

Działka w kształcie prostokąta zabudowana jest jednopiętrowym budynkiem mieszkalnym 3-kondygnacyjnym jednorodzinnym na wysokim podpiwniczeniu, ze  stropodachem pokrytym blachą. Nieruchomość jest ogrodzona.  Na działce znajduje się drewniane pomieszczenie garażowe.

Teren w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości wyposażony jest w następujące sieci uzbrojenia technicznego: sieć energii elektrycznej, sieć wodociągowa, sieć kanalizacyjna, sieć gazowa.

Pliki do pobrania
Zdjęcia

Ogłoszenie o I licytacji nieruchomości zabudowanej pawilonem handlowym położonej w miejscowości Pysznica.

Szczegóły

Nieruchomość gruntowa zabudowana pawilonem handlowym oznaczona jako działka o numerze 3680/2 położona w Pysznicy,  o pow. 0,0800 ha, dla której Sąd Rejonowy w Stalowej Woli Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą TB1S/00030102/4.

Pliki do pobrania
Zdjęcia

Atrakcyjna oferta sprzedaży Zakładu Produkcji Listew Ozdobnych WER-RAMA.

Szczegóły

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowo-produkcyjnym z częścią socjalną, budynkiem produkcyjno-administracyjnym oraz budynkiem biurowym, położona w miejscowości Stale, gmina Grębów, powiat tarnobrzeski

Pliki do pobrania
Zdjęcia

Atrakcyjna oferta sprzedaży MARKETU BUDOWLANEGO “Paliński” w Sandomierzu

Szczegóły

Oferta sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym połączonym z budynkiem o charakterze usługowo-handlowo-magazynowym o pow. 6.400m2 położonej w obrębie Sandomierz-Mokoszyn

Pliki do pobrania
Zdjęcia
Szczegóły

Oferta sprzedaży nieruchomości – Mieszkowo (gmina Piaseczno)

Pliki do pobrania
Zdjęcia