Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego z SANBankiem

21 maja br. w Stalowej Woli odbył się VIII Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli, który corocznie współfinansuje Nadsański Bank Spółdzielczy.

W konkursie, który był rozgrywany drużynowo i indywidualnie uczniowie stalowowolskich szkół ponadgimnazjalnych mieli za zadanie rozwiązać test z bezpieczeństwa ruchu drogowego, udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej, a także wykazać się umiejętnością jazdy rowerem, hulajnogą oraz samochodem z zamontowanym talerzem Stewarta po wyznaczonym torze.

Nagrody dla laureatów i zwycięskich drużyn wręczali podczas finału konkursu przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu oraz Nadsańskiego Banku Spółdzielczego.

Edukacja w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego jest bardzo ważna, dlatego SANBank corocznie wspiera inicjatywę budowania w młodych ludziach odpowiednich postaw komunikacyjnych.