SANBank „Liderem ubankowienia”

Miło nam poinformować, że podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej, w dniu 25 czerwca br. w Warszawie, został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez KZBS i  ZUS, w którym Nadsański Bank Spółdzielczy otrzymał tytuł „Lidera ubankowienia”.

Dyplom i statuetkę „Srebrny Lider ubankowienia” odebrał w imieniu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego Pan Andrzej Kocój Przewodniczący Rad Nadzorczej Banku.

Konkurs o tytuł „Lider Ubankowienia” powstał z inicjatywy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Krajowego Związku Banków Spółdzielczych. Jego celem jest promowanie bezgotówkowych form pobierania świadczeń z ZUS.

Wygodne Konto dla Klientów ZUS przeznaczone jest dla Klientów nieposiadających rachunku oszczędnościowo- -rozliczeniowego, którzy otrzymują rentę lub emeryturę z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Nadsański Bank Spółdzielczy w ramach promocji Wygodne Konto dla Klientów ZUS założył blisko sto rachunków.

Wygodne Konto dla Klientów ZUS, to nie tylko produkt bankowy skierowany dla konkretnej grupy Klientów, ale również działanie o charakterze edukacyjno-promocyjnym mające na celu podniesienie poziomu zaufania i wiedzy o usługach bankowych oraz bezpiecznych transakcjach bezgotówkowych.