Pracownicy SANBanku charytatywnie

W niedzielę, 9 czerwca br. liczna grupa pracowników Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w koszulkach z hasłem „Zaangażowani w pomaganie” wzięła udział w zbiórce pieniędzy podczas XIX Kapucyńskiego Pikniku Charytatywnego w Stalowej Woli – Rozwadowie.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców, którzy corocznie przybywają na piknik nie tylko po to, aby wesprzeć szczytny cel imprezy, ale również zwiedzić teren Klasztoru i miło spędzić czas.

Podczas pikniku było wiele stoisk handlowych, punktów gastronomicznych, wiejskie jadło, stoisko z ciastami obsługiwane przez wolontariuszy SANBanku, a także stoisko bankowe z zielonymi balonikami i słodkimi krówkami. Obok licznych atrakcji dla dzieci były także konkursy oraz występy taneczne i koncerty.

Ważnym elementem pikniku była loteria fantowa, w której do wygrania było wiele ciekawych nagród. Nadsański Bank Spółdzielczy po raz kolejny został sponsorem nagrody głównej, którą na zakończenie pikniku wręczyła p.o.Prezes Zarządu Magdalena Więckowicz.

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za wsparcie inicjatywy.