Majówka z SANBankiem

Początek maja to czas, kiedy w Stalowej Woli odbywają się liczne imprezy o charakterze rozrywkowym, kulturalnym i sportowym. Tradycyjnie w atmosferze Święta Narodowego odbyło się kolejne Dyktando „Gżegżółki” oraz Międzynarodowy Uliczny Biegu Konstytucji 3 Maja, których sponsorem był Nadsański Bank Spółdzielczy.

W tegorocznej XI edycji Dyktanda odbywającego się pod hasłem”Miraże roku moniuszkowskiego” zmagało się ponad 100 osób. Laureatem nagrody głównej została Pani Barbara Skrzypek ze Stalowej Woli, która z rąk Pani Magdaleny Więckowicz p.o. Prezes Zarządu Banku otrzymała bon w wysokości 1500 zł.

Ponadto w Święto Narodowe na Alejach Jana Pawła II w Stalowej Woli odbył się XXXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja. Pomimo, że startujących w biegach zawodników przywitał zimny deszcz, wydarzenie cieszyło się dużą popularnością. W sumie w strugach deszczu przebiegło ponad 600 uczestników, którzy nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami, a najlepsi zawodnicy biegu głównego na 5 km otrzymali puchary i nagrody pieniężne. Wręczenia nagród dokonała również p.o. Prezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego.

Wszystkim uczestnikom konkursów, a w szczególności biegaczom każdej z kategorii i grup wiekowych serdecznie gratulujemy ukończenia Biegu i dziękujemy, że pomimo trudnych warunków przystąpili do zawodów. Zapraszamy do udziału w Biegu w kolejnym roku.


.