Kredyty promocyjne w ofercie SANBanku

Wybór odpowiedniego kredytu hipotecznego czy gotówkowego nie należy do łatwych.

Banki w każdej z kategorii produktowych oferują kilka opcji, zróżnicowanych ze względu na cel wykorzystania produktu. Warto się, więc dowiedzieć, z jakich ofert najczęściej korzystają inni. Klienci Nadsańskiego Banku Spółdzielczego najchętniej korzystają z kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.

Od 1 kwietnia br. Klienci SANBanku mogą skorzystać z II już edycji Promocji Wymarzony Bezpieczny Dom z minimalnym wkładem własnym 20%.

Kredyt hipoteczny może być przeznaczony na zakup działki, lokalu mieszkalnego, domu jednorodzinnego, wykup mieszkania komunalnego, budowę czy rozbudowę domu, a także spłatę zadłużenia z tytułu kredytu mieszkaniowego w innym banku. Kredyt umożliwia sfinansowanie do 80 proc. wartości nieruchomości, a okres kredytowania może wynieść nawet 25 lat. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z karencji w spłacie kapitału do 24 miesięcy.

Z promocyjnej oferty można skorzystać  do 31 sierpnia 2019 roku.

Oprócz kredytu hipotecznego w chwili obecnej posiadamy również atrakcyjne oprocentowanie i niską prowizję za udzielenie kredytu gotówkowego do 30 tys. zł. w ramach promocji Kredyt wiosenny z SANBankiem”.

Ponadto Bank posiada szeroką gamę standardowych produktów, w tym rachunków oszczędnościowych i lokat terminowych. Udostępnia nowoczesne rozwiązania mobilnych płatności zbliżeniowych Planet Mobile i Google Pay. Gwarantuje przy tym atrakcyjne warunki cenowe, jasne zasady współpracy oraz indywidualne podejście.