Posumowanie działalności KKS Victoria z SANBankiem

W niedzielę 24 listopada br. w Stalowej Woli Katolicki Klub Sportowy „Victoria” uroczyście podsumował mijający już sezon sportowy 2019. Podczas spotkania obecny był Nadsański Bank Spółdzielczy, który od wielu lat aktywnie wspiera klub, a od 2013 roku jest jego głównym sponsorem.

Rok 2019 był dla klubu kolejnym rokiem sukcesów, co zostało zaprezentowane podczas niedzielnego spotkania, w trakcie którego ogłoszono wyniki współzawodnictwa klubowego oraz wyróżniono najlepszych zawodników. Na uroczystości obecna była Magdalena Więckowicz p.o. Prezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego, która wręczyła nagrody najlepszym zawodnikom oraz podziękowała za zaangażowanie w propagowanie sportu w regionie oraz godne reprezentowanie marki SANBanku. Prezes klubu Stanisław Anioł złożył na ręce Pani Prezes Zarządu Banku podziękowania za okazaną w 2019 roku pomoc na rzecz KKS „Victoria”.

Katolicki Klub Sportowy „Victoria” zajmuje 41. miejsce wśród 384 klubów lekkoatletycznych w Polsce i 3. w klasyfikacji ogólnej w województwie podkarpackim.  Do największych osiągnięć sezonu 2019 należy zdobycie 7 medali na Mistrzostwach Polski, 4 medale na Mistrzostwach Makroregionu Młodzików, 98 medali na Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży. Na przestrzeni swojej dwudziestojednoletniej działalności klub zdobył w sumie 212 medali na Mistrzostwach Polski i Europy.