Informacja w sprawie odroczenia terminu spłat rat kredytowych

Szanowni Państwo,
W obliczu ostatnich wydarzeń Zarząd Nadsańskiego Banku Spółdzielczego podjął decyzję o wsparciu kredytobiorców, których finansowo dotyka obecna sytuacja spowodowana pandemią
koronawirusa COVID – 19.

Bank w uzasadnionych przypadkach, bez dodatkowych opłat przewidzianych w obowiązującej Taryfie prowizji i opłat, bez potrzeby wizyty w placówkach Banku, umożliwia nawet do 6 miesięcy odroczenia terminu spłaty rat w ramach wakacji kredytowych dla kredytów gotówkowych i hipotecznych.

Szanowni Klienci! Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku wnioskowania o prolongatę spłaty kapitału i odsetek, jednocześnie wzrosną koszty Państwa kredytu. Wzrost kosztów kredytu będzie wynikał wyłącznie z przesunięcia w czasie spłat rat kapitałowych. Bank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat ani nie zmienia wysokości oprocentowania kredytu!

Wniosek oraz więcej informacji na temat możliwości skorzystania z odroczenia rat kredytu znajdą Państwo na naszej stronie w Zakładce WSPARCIE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH,  pod linkiem: https://sanbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty/wsparcie-dla-klientow-indywidualnych/

WSPARCIE DLA FIRM, pod linkiem:
https://sanbank.pl/podmioty-gospodarcze/kredyty-firma/wsparcie-dla-firm/

Zapraszamy też do stałego odwiedzania naszej sekcji KORONAWIRUS – INFORMACJE – na bieżąco uzupełniamy i aktualizujemy tu ważne wiadomości dla naszych Klientów.