• Facebook
Wybierz grupę
Aktualnie znajdujesz się na:AktualnościOFERTA PRACY

Witamy na stronie internetowej Nadsańskiego Banku Spółdzielczego. Mamy nadzieję, że zaprezentowane informacje o Banku oraz oferta produktów i usług zachęcą Państwa do współpracy z nami. "Jesteśmy Twoim Bankiem" to nie slogan, ale nasz sposób na nawiązywanie partnerskich relacji.

więcej
szczegóły
  • CHF - 3,7264
  • GBP - 4,8277
  • EUR - 4,293
  • USD - 3,5821
zobacz wszystkie kursy

Aktualności

1504784227_oferta_pracy_1.jpg

OFERTA PRACY

Utworzono dnia: 2017-09-07 13:37:07

Poszukujemy kandydatów do pracy w Nadsańskim Banku Spółdzielczym Oddziale Stalowa Wola na stanowisko Doradca Klienta oraz Analityk kredytowy.

DORADCA KLIENTA KORPORACYJNEGO
MIEJSCE PRACY:
NADSAŃSKI BANK SPÓŁDZIELCZY
ODDZIAŁ W STALOWEJ WOLI

Zadania:

  • Realizacja czynności związanych ze sprzedażą produktów i usług Banku
  • Doradztwo finansowe
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Zachowanie wysokiej jakości obsługi klientów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne: finanse, bankowość)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem oraz obsługą klienta korporacyjnego
  • Znajomość produktów bankowych
  • Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie  umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • samodzielne stanowisko

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres email kadry@sanbank.pl lub złożenie osobiście w sekretariacie Banku przy ul. Okulickiego 56C do dnia 20 września 2017r.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

ANALITYK KREDYTOWY

Zadania:

  • Znajomość analizy finansowej
  • Utrzymywanie współpracy z doradcami w zakresie strukturyzowania transakcji
  • Umiejętność oceny zdolności kredytowej z uwzględnieniem powiązań kapitałowych
    i organizacyjnych
  • Umiejętność oceny przedsięwzięć inwestycyjnych i deweloperskich
  • Umiejętność oceny zabezpieczeń do poziomu ryzyka transakcji