• Facebook
Wybierz grupę
Aktualnie znajdujesz się na:AktualnościSANBank sponsorem Dożynek

Witamy na stronie internetowej Nadsańskiego Banku Spółdzielczego. Mamy nadzieję, że zaprezentowane informacje o Banku oraz oferta produktów i usług zachęcą Państwa do współpracy z nami. "Jesteśmy Twoim Bankiem" to nie slogan, ale nasz sposób na nawiązywanie partnerskich relacji.

więcej
szczegóły
  • CHF - 3,616
  • GBP - 4,7295
  • EUR - 4,2116
  • USD - 3,5486
zobacz wszystkie kursy

Aktualności

1504173916_DSC_0044a.jpg

SANBank sponsorem Dożynek

Utworzono dnia: 2017-08-31 12:05:16

Koniec wakacji wiąże się z zakończeniem żniw i podsumowaniem jego plonów. To okres dożynek gminnych i powiatowych w których aktywnie uczestniczy i znacząco wspiera Nadsański Bank Spółdzielczy.

W niedzielę 27 sierpnia odbyły się Dożynki Powiatu Stalowowolskiego w Zdziechowicach  - czas podziękowań za plony zebrane w regionie, w którym Bank prowadzi działalność. Podczas powiatowych uroczystości dożynkowych wszystkie Gminy prezentowały wieńce dożynkowe, swój dorobek artystyczny, produkty twórców ludowych i rękodzielników oraz wyroby regionalnych kół gospodyń wiejskich i lokalnych piekarni. Uroczystość uświetniły występy zarówno lokalnych zespołów ludowych, jak i znanych artystów. Atrakcją było widowisko w wykonaniu zespołu ,,Zaczarowany Zaklików” oraz koncert Zespołu  „Bayer Full”.

DSC_0061a.jpg

SANBank przygotował swoje stoisko, gdzie oferował swoje usługi i produkty bankowe oraz rozdawał zielone baloniki i firmowe  „krówki”.

Nadsański Bank Spółdzielczy-SANBank poza swoją podstawową działalnością służy lokalnej społeczności. W ramach współpracy z licznymi Jednostkami Samorządów Terytorialnych wspiera wiele inicjatyw, wydarzeń kulturalnych i imprez plenerowych. Od wielu lat jest również sponsorem Dożynek Gminnych i Powiatowych w rejonie swojego działania.

DSC_0089a.jpg

DSC_0052a.jpg

DSC_0041a.jpg

DSC_0049a.jpg

DSC_0047a.jpg

powrót